30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

SINAV YAYINLARI

Sınav Yayınları

Her bir haftası hatta her bir günü büyük değere sahip olan, tek bir çalışma seansı bile öğrencileri içlerinde bulundukları yarışta onlarca öğrencinin önüne geçirebilen öğrencilik hayatının en iyi şekilde değerlendirilmesi konusunda öğrenciler kadar ebeveynler ve eğitimciler de hemfikirdir. Eğitim hayatında öğrenciler uzun ve yorucu çalışma seanslarından kaçınmalılar, rehber öğretmenlerinin ve eğitmenlerin yönlendirmeleriyle verimli ve çağdaş öğrenim metodlarını ve çalışma sistemlerini benimsemelilerdir.

Doğru çalışma yöntemleri ile öğrenciler genç yaşlarına rağmen yıpratıcı ve stres verici süreçten geçmek zorunda kalmayacaklar, sosyal hayatlarını ve hobilerini feda etmek zorunda kalmayacaklardır. Bu modern ve verimli çalışma yöntemlerinin sadece okullarda ve dershanelerde eğitimciler eşliğinde değil de öğrenciler evde tek başlarına çalışırken kullansınlar diye onlar için ek kaynak kitaplar hazırlanmıştır.

Doğru kaynak kitaplar öğrencilere sadece konu anlatımı ve yüzlerce soru sunmakla kalmazlar, gereken moral ve motivasyonu kaybetmemeleri için açık ve kolay okunan anlatımlar, göz yorucu olmayan tasarımlar ve dengeli dağıtılmış farklı zorluklarda ve tarzlarda sorular içerirler. Kaynak kitap seçimi öğrencilerin çalışma düzenlerine büyük etkide bulunacaktır. Özellikle de uzun yıllar tecrübeye sahip ve eğitim alanındaki yenilikleri yakından takip eden yayınevleri tarafından basılmış olan kaynak kitaplar öğrencileri başarıya sürekli olarak ilerleyen ve engelsiz bir yolda götüreceklerdir.

Bu özenli ve öğrencilerin vakitli verimli kullanmalarına yardımcı olan kitaplar web sitemizde farklı yayınevlerinden bulunabilir, tek tıkla sipariş verilebilir. Bu yayınevleri arasında en bilinenlerden biri olan Sınav Yayınları farklı seviye ve sınıflara hitap eden zengin yayın koleksiyonu, benzersiz tecrübesi ve uzman kadrosu ile siz öğrencilere kaliteli yardımcı kitaplar sunar.

1992 yılında kurulmuş olan Sınav Yayınları o zamanlar son derece mütevazı bir aile şirketiydi. O zamanlar yaklaşık 50 metrekare bir dükkanda yer alan ve sadece birkaç çalışanı olan Sınav Yayınları bu işe ticari amaçlardan önce ülkenin geleceği sayılan gençleri en iyi şekilde yetiştirmek ve onların başarılarını ve mutluluklarını garantilemek için kurulmuştur. Bu emelleri sayesinde sadece birkaç çalışandan on binlerce kişiden oluşan tecrübeli ve uzman bir kadroya, Türkiye’nin her bir köşesinde şubeler sahip olmaya giden yol bu sürede katedilmiştir. 25 yıllık deneyim Sınav Yayınları’nın aynı zamanda okul ve dershane gibi eğitim kurumları ile de öğrencilere hizmet vermesini sağlamıştır.

Sınav Yayınları tarafından basılan materyaller Sınav Okulları’nda da kullanılmaktadır, yani kendi öğrencileri için istedikleri en iyisini bütün öğrencilerle paylaşırlar. Sınav Yayınları eğitim sektöründe asla rekabetçi bir tavırla yer almamıştır. Farklı yayınevleri ve okullar olarak tecrübe ve bilgi birikimleri paylaşmanın en iyi ve öğrencilerin en çok işine yarayan yöntem olduğunu düşünürler. 

Eğitim ve yayıncılık sektöründe örnek alınan bir model haline gelen Sınav Yayınları Ankara’da başlayan ve ülkenin her yerine yayılmış olan yayıncılık hayatını sürekli olarak kendini geliştirerek ve yenilikleri takip ederek devam etmektedir.

Sınav Yayınları tarafından basılan ve farklı sınıf ve seviyelere hitap eden kitaplar oldukça geniş bir koleksiyon oluşturmaktadır. Sitemizde bulabileceğiniz kitapların bazıları şu şekildedir:

  • İlköğretim kitapları:  Öğrencilerin ders çalışmaya ve okula, bunların yanında çok seçenekli sınav sistemlerine alışması için erken yaşlardan itibaren yardımcı kaynak kullanılmaya başlanması tavsiye edilir. Sınav Yayınları ilkokul öğrencileri için renkli ve illüstrasyonlu, açık anlatımlı konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları yayımlamaktadır. Sınıfça çözülmesi ya da evde deneme amaçlı kullanılması için yaprak testlerimiz de mevcuttur.
  • Ortaokul kitapları: LGS’ye hazırlık yıllarında özenli bir çalışma gerekirken Sınav Yayınları’nın kaynak kitapları en iyi yardımcı olacaktır. Kazandıran serisi ile konu anlatım ve çözümlü soru örneklerinin en iyilerini sağlayan Sınav Yayınları özellikle de LGS’ye hazırlanan öğrenciler için yeni nesil sorulardan oluşan soru bankalarıyla tercih edilir. Birinci dönem sonunda bilgilerin unutulmaması için özel olarak yaratılmış olan Tekrar Kampı kitapları ise en çok beğenilen kitaplardandır.
  • Lise kitapları: Lise yıllarında okula destek ve yüksek öğrenime ön hazırlık için özel setler ve erken hazırlık kitapları mevcuttur.
  • TYT ve AYT: Öğrencileri yükseköğretime giriş sınavlarına hazırlayan bu kitaplar olabildiğince çok ve farklı tarzda soru, sınav heyecanı ve stresinin yenilmesi için özel olarak tasarlanmış denemelerden oluşur.
Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Gama Yayınları Kamp Kitabı ve Sınav Yayınları LGS İlk Dönem 5'li Deneme ve EDDİNG Kalem Paketi (8. Sınıf)

150.001.00013

Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | SINAV YAYINLARI - GAMA YAYINLARI - EDDİNG FOSFORLU KALEM SETİ | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |

91,90 ₺ 64,90 ₺

Sınav Yayınları LGS 1. Dönem Çözümlü Tam Tekrar Kampı 8. Sınıf

9786051239125

Sınav Yayınları LGS 1. Dönem Çözümlü Tam Tekrar Kampı 8. Sınıf

30,00 ₺ 23,90 ₺

Sınav Yayınları LGS 1. Dönem LGS Çözümlü 5'li Deneme 8. Sınıf

9786051238623

Sınav Yayınları 1. Dönem LGS Çözümlü 5'li Deneme 8. Sınıf

35,00 ₺ 24,90 ₺

Sınav Yayınları Kimya Soru Bankası 10. Sınıf

9786051236421

KATEGORİ: 10. Sınıf Soru Bankası MARKA: Sınav Yayınları SAYFA SAYISI: 144

20,00 ₺ 16,90 ₺

Sınav Yayınları Tarih Soru Bankası 10. Sınıf

9786051236391

KATEGORİ: 10. Sınıf Soru Bankası MARKA: Sınav Yayınları SAYFA SAYISI: 112

18,00 ₺ 14,90 ₺

Sınav Yayınları Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası 10. Sınıf

9786051236353

|KATEGORİ:10. Sınıf Soru Bankası |MARKA: Sınav Yayınları |SAYFA SAYISI: 120

20,00 ₺ 15,90 ₺

Sınav Yayınları Fizik Soru Bankası 10. Sınıf

9786051236377

|KATEGORİ: 10. Sınıf Soru Bankası |MARKA: Sınav Yayınları |SAYFA SAYISI: 208

28,00 ₺ 23,40 ₺