30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

GÜNAY YAYINLARI

Günay Yayınları

Ülkemizdeki eğitim ve sınav sistemi hakkında en genel ve herkesçe bilinen gerçeklerden biri çok sık değiştiğidir. Sık değişen eğitim sisteminin aslında yine birbirleriyle yarıştıkları için öğrencilerin başarılarında çok büyük fark yaratmaması beklenir fakat durum beklenen gibi olmuyor. Okul ve öğretmenler dışında öğrencilere okula destek ve sınavlara hazırlık konusunda yardımcı olan kaynakların varlığı bu konuda yarışı daha zorlu bir hale getirebiliyor. Çünkü kimi yardımcılar sistemdeki ani değişimlere kolay ve hızlı bir şekilde adapte olarak öğrencilere yardımcı olabiliyor, onları mağduriyetten koruyabiliyorlar.

Kimi yayınevleri ise politikaları gereği sadece o anki sisteme odaklanmış olduklarından değişen sisteme uyum sağlamaları ve kaliteli materyaller çıkarmaları vakit alabiliyor. Biz de sitemizde sizler için hızlı uyum sağlayan ve öğrencileri asla mağdur etmeden onlara en iyi yardımcı kaynakları çıkaran kuruluşların yayınlarına yer vererek öğrencilere ve eğitimcilere olan desteğimizi gösteriyoruz.

Öğrencilerin başarısını her zaman öncelikli amaçları arasında tutan ve bu işi bir ticaret olarak görmeyen, tutkulu ve tecrübeli kadrolardan oluşan yayınevlerinden satın alınan kaynak kitaplar ister konu anlatımlı kitaplar olsunlar ister soru bankaları, kendilerini daha ilk bakışta belli edeceklerdir. 

Günay Yayınları tarafından hazırlanmış olan ve basılan kaynak kitapların da bu bahsettiğimiz kitaplardan olduğunu hemen farkedebilirsiniz. Günay Yayınları eğitim ve sınav sisteminde yapılan sık ve ani değişikliklerin doğru ve kaliteli kaynak üretilmesine bir engel olduğunu görüp mağdur olan öğrencilere yardımcı olabilmek için kurulmuştur. Günay Yayınları geçici bir başarının aksine yayıncılık ve eğitim sektöründe kalıcı bir marka olabilmek için girdiği bu işte değişimlere adapte olabilmek için gerekenlerin eğitimin temelleri konusunda bilgili ve tecrübeli bir kadroya sahip olabilmek olduğunu biliyor. Bu nedenle de henüz yayın hayatına başlamadan önce uzun süren ve yoğun bir araştırma yaparak modern ve çağdaş eğitim yöntemleri ve kaynaklar hakkında yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı pek çok bilgiye ulaştı. Bu bilgiler sayesinde Günay Yayınları sadece öğrencilerin başarılarına giden yolda destek olacak kitaplara imza atmakla kalmıyor aynı zamanda da kendini her türlü değişime hazır bir hale getiriyor. Böylece sınav sistemi ne yöne giderse gitsin sorularında ya da konu anlatımlarında kalite konusunda hiçbir farklılık göstermeden hizmet vermeye devam etmeyi planlıyor.

5 yıllık bir plan ile ilerici ve hazırlıklı bir şekilde ülkenin eğitim ve yayıncılık sektörünün kalıcı markalarından biri olma yolunda hızla ilerleyen Günay Yayınları’nın kendini sürekli olarak geliştirdiği alanlar sadece kaynak kitap basımı konusunda değil. Artık dijital bir çağda yaşadığımızın ve dijital araçların öğrencilere sağlayabilecek onlarca kolaylıkları olduğunun farkında olan kadro sadece basılı alanda değil teknolojik her türlü yeniliklerde de eğitimcilerin ve öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor.

Günay Yayınları şimdilik ortaöğretim sınıfları alanında yoğunlaşmış durumda. İlerleyen yıllarda hitap ettikleri seviye ve sınıfları genişleterek ürün sayısını artırmayı planlayan bu yayınevinden alabileceğiniz kitaplar arasında şunlar yer alıyor:

İlköğretim kitapları:  İkinci sınıf ve üzeri her sınıf için hazırlanmış farklı branşlara ayrılmış kitapları öğrencilerin sadece liseye giriş sınavı için bir ön hazırlık yapmasına yardım etmeyecek aynı zamanda da okuldaki derslerine destek olacaktır. Düzgün bir Türkçe ile yazılmış olan konu anlatımları gereksiz detaylara girmeden ama akıllara soru bırakmayacak niteliktedir. Konu anlatımları okuldaki derslerden sonra tekrar yapmak için idealdir. Anlaşılmayan konular ise sıfırdan öğrenilebilir. 

Sorular ise alanında uzman eğitmenler tarafından yazılmıştır. Zorluk konusunda doğru bir dengeyi yakalamış olan sorular öğrencileri hem kolaya alıştırmaz hem de fazla zor soruları yoğunlukta kullanarak motivasyonu azaltmaz. Kitaplar arasında Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, fen bilimleri, din kültürü ve ahlak bilgisi ve İngilizce gibi branşlar bulunur.

Sekizinci sınıf kitapları: Sekizinci sınıfta LGS’ye hazırlanmaya başlayan öğrenciler için biraz daha sınav için hız ve strateji elde etmeye yönelik kitapların kullanımı başlar. Günay Yayınları’nın yüzlerce soru ile dolu olan Zoom serisi soru bankaları eğitmenler ve öğrenciler tarafından oldukça beğeniliyor. Bumerang serisi ise sınıfça etkinlikli çalışmalar için çok uygun. Muhtemel sorular bankası kitapları ise ilerleyen yıllarda benzerlerini LGS’de görebileceğiniz yaratıcı soru şekilleriyle doldurulmuş şekilde. Bu soruların hepsinin çözümleri de internette akıllı tahta’da mevcuttur.

Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Günay Yayınları LGS 1. Dönem Matematik Muhtemel Soru Bankası 8. Sınıf

9786050606287

GÜNAY YAYINLARI LGS MATEMATİK MUHTEMEL SORU BANKASI 1.DÖNEM

21,90 ₺ 18,62 ₺

Günay Yayınları LGS 1. Dönem Sayısal ve Sözel 5'li Deneme Seti 8. Sınıf

9786050606270

Günay Yayınları LGS Sayısal Sözel 1. Dönem 5 Deneme Seti 8. Sınıf

25,90 ₺ 22,02 ₺

GÜNAY YAYINLARI Matematik Soru Bankası - EDİTÖR YAYINLARI Deneme Sınavları - CEVAP YAYINLARI Tüm Dersler Soru Bankası Paketi 8. Sınıf LGS İlk Dönem

150.001.00017

Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | EDİYOR YAYINLARI - GÜNAY YAYINLARI - CEVAP YAYINLARI | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |

84,40 ₺ 71,74 ₺