30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

GEZEGEN YAYINLARI

Gezegen Yayıncılık

İnsanların hayatlarındaki en önemli ve asla geri gelmeyecek zamanlardan biri de öğrencilik zamanlardır. Öğrencilik yaşarken özellikle de genç yaşlara denk geldiği için son derece zorlayıcı olsa da pek çok insanın bu zamanlara dair pişmanlıkları bulunur. Eğitim zamanında gereken önlemlerin alınması gereken ve tecrübeli kimselerden yardım istenmesi lazım olan bir süreçtir ve hata kaldırmaz. Her bir günü ve haftası olan öğrencilik hayatı yanlış materyaller ve kaynaklarla vakit kaybetmek için fazla değerlidir.

Öğrenim hayatında öğrencilere destek olacak olan materyallerin seçimi bu nedenden dolayı çok önemlidir. Yanlış bir materyal, basit ve önemsiz görünen hatalar günün sonunda çok daha büyük kayıplara ve zararlara sebep olabilir.

Kitap basımı, hele ki eğitim sektörü yayıncılığı çok büyük özen isteyen bir iştir. Dikkat edilmesi gereken yüzlerce farklı ayrıntı vardır. Bunlardan herhangi birine dikkat edilmemesi edebiyat yayıncılığında olduğu gibi can sıkıcı bir hata değil öğrencilerin yanlış öğrenmesine, sınavlarda başarısız olmasına ya da motivasyonunu tamamen kaybetmesine sebep olabilecek bir yola sokabilir.

Bu tip ayrıntıları çocuklarınız ya da öğrencileriniz için alacağınız her kitapta inceleyip seçmeniz çok fazla vakit alacağı için daha basit ve zahmetsiz bir ayırma şekline ihtiyacınız olacaktır. Bu işin kolay yolu her alanda güvendiğiniz yayınevlerinden haberdar olmak ve onlardan kitap alışverişi yapmak olacaktır.

Doğru kaynaklar doğru yayınevlerinden çıkar. Doğru yayınevinden kasıt her şeyden önce sadece ticari bir hevesle çalışıyor olmaması, eğitime ve gençlerin geleceklerine gerçekten de bir katkıda bulunmak istemesi, geçici kazançların peşinde olmayıp bu sektörde kalıcı olmayı arzulamasıdır. Bu da ancak alanında uzman olan ve tecrübeye sahip bir kadro sayesinde olur. Eğitimci ve bilim adamlarından oluşan yazarlar, çağdaş eğitim sistemi ve öğrenme biçimleriyle ilgili araştırmaları takip ede kurucu ve yöneticiler, aynı şekilde öğrenme biçimlerinden haberdar olan grafik tasarımcılar doğru yayınevlerinin kesinlikle ayrı düşünülemeyen parçalarıdır.

Doğru kaynak ise konu anlatımında öğrencileri gereksiz detaylara boğmadan ama aynı zamanda da önemli bilgileri atlamadan net ve temiz bir şekilde dersleri özetleyen, öğrencilere öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlayacak, hem motivasyon verecek kadar kolay hem de kendilerini geliştirecek kadar zor soruların dengeli bir dağılımına yer verecek, doğru sınav stratejisini oluşturmalarına ve hızlı soru çözmelerine imkan tanıyacak kitaplardır.

Bu tip kitaplara imza atan ve gün geçtikçe ülkenin en popüler yayınevlerinden biri haline Gezegen Yayınları çocuklarının ve öğrencilerinin eğitimlerine önem veren bütün ebeveyn ve eğitimlerin tercihi haline gelmiştir. 

Gezegen Yayınları gelecek nesilleri olabilecek en iyi şekilde yetiştirmek ve gençlerin hayallerindeki yaşama ve eğitime ulaşmaları için kurulmuş, tutkulu ve düşünceli bir kadrodan oluşan bir yayınevidir. MEB tarafından hazırlanmış müfredata uygun bir şekilde öğrenmeyi pekiştiren ek kaynakların basımı söz konusu olduğunda Gezegen Yayınları akıllara ilk gelen yayınevlerinden bir tanesidir.

Gezegen Yayınları çağdaş eğitim metotlarını benimsemiştir ve bu alanda yapılan araştırmaları ve çıkan yenilikleri sürekli olarak takip eder. İnovatif ve alanında sürekli gelişmeye çalışan Gezegen Yayınları özellikle de soru bankalarında yeni nesil soru tarzlarına yer verir. Bu da öğrencilerin lise giriş sınavlarındaki soruların benzerlerini çözmelerini sağlar.

Türkiye içinde sürekli olarak değişen eğitim sistemine şimdiye kadar hiç zorluk yaşamadan ve öğrencileri mağdur bırakmadan uyum sağlayabilmiş olan Gezegen Yayınları bundan sonra gelebilecek her türlü değişime de adapte olma yeteneğine sahip ve her zaman hazırlıklıdır.

İlk ve orta öğretim çağlarına hitap eden kitapların ağırlıkta görüldüğü Gezegen Yayınları farklı sınıf ve seviyeler için özel olarak öğrencilerin yaşlarını da düşünerek hazırlamıştır.

Gezegen Yayınları bünyesinde bulunan kitaplar ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıflar için Tüm Dersler Konu Anlatımları ve Tüm Dersler Soru Bankaları olarak bulunur. Matematik, hayat bilgisi ve Türkçe’nin yanında İngilizce konu anlatımı ve sorular da içeren kitaplar okul için ideal yardımcılardır.

Ortaokul öğrencileri içinse Soru Gezegeni serisinin yanında içinde deneme sınavları bulunan Madalyon Serisi de en çok tercih edilen kitaplara sahiptir.

Liseye giriş sınavlarına hazırlık için çok büyük bir destek sağlayacak Madalyonun Yüzü serisi ise kazanım odaklı ve ileri düzey sorulara sahip, eğitmenler tarafından tavsiye edilen kitaplardan oluşmaktadır.

Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

GEZEGEN Kamp Soru Bankası Paketi ve LGS İlk Dönem NARTEST Tüm Dersler Deneme 8. Sınıf

150.001.00021

NARTEST YAYINLARI - GEZEGEN YAYINLARI | Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |

72,00 ₺ 54,90 ₺

Gezegen Yayıncılık LGS İlk Dönem Madalyon Kamp Kitabı 8. Sınıf

9786257968034

Gezegen Yayıncılık Madalyon Kamp Kitabı (Ilk Dönem Tekrarı) 8. Sınıf

43,00 ₺ 34,40 ₺