30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

GAMA YAYINLARI

Gama Yayınları

İster önemli sınavlara hazırlanıyor olsunlar ister okullarındaki notları düzeltmeye çalışıyor olsunlar öğrencilerin çoğu zaman en büyük destekçileri ve yardımcıları ellerindeki ders kitaplarıdır. Kitaplar ekonomik ve mütevazı materyaller olsalar da havalı dershaneler, şehrin en önemli özel ders öğretmenleri ve pahalı çalışma gruplarına karşı çok daha büyük avantajları vardır. Kitaplar her zaman yanınızda bulunur. Portatiftir, yanınızda taşıyabilirsiniz ve saat kaç olursa olsun ders çalışırken en güçlü yardımcınızdır.

Kitapların öğrencilerin başarısına etkisi tartışılmayacak kadar büyüktür. Kim ne derse desin en etkili olan çalışma yöntemi tek başına ve sessizlikte yapılandır ve bu çalışmada öğrencilerin yanındaki tek yardımcı kitaplar olacaktır. Öğretmen eşliğinde yapılan çalışmalar konu öğrenmek ve dersteki önemli yerlerin hangileri olduğunu belirlemektir. Hangi konularda zayıf olduğunu belirlemek ve bunları ezberlemek yerine derinlemesine öğrenmeye çalışmak ise öğrencinin sorumluluğundadır. İşte bu yüzden kaynak kitapların taşıdığı önem çok daha büyük bir yer kaplamaya başlar. Günümüzde özellikle de internette pek çok video formatında ders bulunsa da kitaptan çalışmanın yaratacağı etki başkadır. Çünkü insanlar, özellikle de gençler okuma işlemi sırasında dinleme ve izlemeden çok daha fazla odaklanırlar. Bu şekilde kitaptan öğrenilenler beyinde daha kalıcı bir yer sahibi olurlar. Videolu anlatımlar ve soru çözümleri öğrencilerin eksik bilgilerini öğrenmesi açısından yine önemli ve gereklidir ama dediğimiz gibi asıl disiplinli çalışma yönteminde kitaplar ilk sırayı tutarlar.

İyi bir kaynak kitap öğrencileri ezberci sistemden uzaklaştıracak ve konuların tam olarak anlaşılmasına yardımcı olacaktır. Doğru seçilmiş kaynakların içlerindeki sorular büyük bir özenle hazırlanmış olurlar ve geniş bir çeşitliliğe sahiptirler. İyi bir soru bankasında hem öğrencinin motivasyonunun devamını sağlayacak şekilde çözümü kolay sorular, hem düşünme ve sorun bulma kabiliyetini arttıracak ve soru çözme hızını geliştirecek zor sorular bulunur. Ayrıca geçmiş yıllarda LGS gibi sınavlarda çıkmış soruların kendileri ve benzerleri, bunların yanında da gelecek sınavlarda çıkabilecek farklı ve yaratıcı sorular bulunmalıdır. Bu tipte tasarlanmış soru bankaları öğrencilerin başarısını adeta garantileyecek, uzun ve yorucu çalışma saatlerini gençlerin sosyal yaşantısını sekteye uğratmadan, disiplinli ve verimli bir programa dönüştürecektir.

Bu tip kaynak kitapları bulmak için piyasadaki yüzlerce yayınevinin hepsinin de kitaplarını satın alarak karşılaştırma yapmak zorunda değilsiniz. Öğrencilerin başarısını temel amacı haline getirmiş, tecrübeli kadrolardan meydana gelen ve işini tutkuyla yapan yayınevleri sizlere tam da bahsettiğimiz gibi kaynak kitapları sunmaktadır. Sitemizde pek çok örneğini görebileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz bu tür yayınevleri arasında bulunan Gama Yayınları başarıya ulaşmada yardımcınız olmaya hazırdır.

2015 yılında kurulan Gama Yayınları Kurmay Yayın Grubunun bir alt bünyesidir. Mevcut sınav sistemine uyumlu, özenli hazırlanmış kaynak kitapları sayesinde kısa yayıncılık hayatında dahi hem eğitimciler hem de öğrenciler tarafından en çok tercih edilen yayınevlerinden bir tanesi haline geldi.

Şu anda sadece ilköğretim öğrencileri için kaynak kitap yayını yapan Gama Yayınları yayıncılık hayatına ürünlerini sayısını ve kalitesini hiç durmadan arttırarak devam ediyor. Her branştan yardımcı kaynağını sipariş verebileceğiniz Gama Yayınları farklı seviyeler ve gereklilikler için farklı setlerden oluşan yayınlara sahip.

  • Fenomen Serisi

İlköğretim öğrencileri için hazırlanmış olan bu seride konu anlatımlı kitaplar bulunuyor. Fenomen Çocuk serisinde bulabileceğiniz ders kitapları öğrencilerin yaşlarının gerektirdiği üzere eğlenceli bir şekilde hazırlanmış, sayfalar dikkat çekici ve şık görsellerle bezenmiş, tasarımları öğrencilerin konunun önemli noktalarını hemen fark edebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Türkçe, matematik gibi derslerin anlatıldığı bu kitaplar birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf konularını içerir. Fenomen serisinde öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlayan soru bankaları da bulunmaktadır.

  • Orjin Serisi

Beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci sınıflar için hazırlanan bu kitaplar içinde yine farklı amaçlara hizmet edenleri bulabilirsiniz. Evde okulda anlatılan konuları çalışmak, tekrar etmek ya da anlaşılmayan yerleri öğrenmek için kullanabileceğiniz Orjin konu anlatımlı kitaplar kolay anlaşılır ve temiz bir dile, düzgün bir Türkçe’ye sahiptir. Soru bankaları LGS’ye hazırlayan cinsten ve soru çözme hızını arttıracak şekildedir. Yirmili deneme sınavları ise öğrencilerin seviyelerini tespit etmeleri için idealdir.

  • KOZ Tatlı-Sert Soru Bankaları

Dengeli ve her türlü zorluktan sorulara sahip bu soru bankaları LGS’den yüksek puan almak ve dilediği okula yerleşmek isteyen öğrenciler için özel olarak yazılmışlardır.

Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Gama Yayınları Kamp Kitabı ve Sınav Yayınları LGS İlk Dönem 5'li Deneme ve EDDİNG Kalem Paketi (8. Sınıf)

150.001.00013

Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | SINAV YAYINLARI - GAMA YAYINLARI - EDDİNG FOSFORLU KALEM SETİ | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |

91,90 ₺ 64,90 ₺

Gama Yayınları LGS 1. Dönem Fenomen Fen Bilimleri Denemesi 8. Sınıf

9786057790453

1. DÖNEM KONULARI YENİ NESİL SORULAR VİDEO ÇÖZÜMLÜ Gama Yayınları 8. Sınıf LGS 1. Dönem 7'li Fenomen Fen Bilimleri Denemeleri

15,00 ₺ 12,00 ₺

Gama Yayınları LGS 1. Dönem Fenomen Kamp Tüm Dersler Soru Bankası 8. Sınıf

9786057790361

Yeni müfredata uygun! Gama Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Fenomen Kamp Kitabı

36,00 ₺ 28,80 ₺

Gama Yayınları LGS 1. Dönem Fenomen Türkçe Denemesi 8. Sınıf

9786057790439

GAMA Yayınları 1.Dönem Deneme Seti

15,00 ₺ 12,00 ₺

Gama Yayınları LGS İlk Dönem Seti 8. Sınıf

150.001.00003

GAMA YAYINLARI İLK DÖNEM 4 LÜ SET 8. Sınıf

81,00 ₺ 60,00 ₺