30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BİNOT YAYINLARI

BiNot Yayınları

Öğrenciler ve genç öğrencilerin ebeveynleri derslerine yardımcı olacak ve sınavlara hazırlanma sürecinde gerekli kaynak kitapların alışverişinde zorlandıklarını söylüyorlar. Neredeyse yüzlerce seçenek içinden doğru olanların seçilmesi kimi zaman stres verici bir süreç olabiliyor. Yanlış kaynak kitapların seçilmesi öğrencilerin eğitim hayatında geri dönülmesi imkansız olan zararlara dahi yol açabildiği için fazladan dikkat gösterilmesi faydalı olacaktır.

Doğru kaynak dendiği zaman akla gelmesi gereken materyaller kesinlikle alanlarında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından yazılmış olmalı. Bu kimselerin sadece yazdıkları disiplinde değil genç beyinlerin öğrenme biçimleri ve eğitim alanında da yetkin olmaları beklenir. Bu şekilde en zorlu konuları dahi açıklıkla ve kolay anlaşılır bir şekilde anlatabileceklerdir.

Pek fazla bilinen bir gerçek olmasa da yardımcı ders kitaplarının kalitesini etkileyen tek unsur yazarları değildir. Bu kitapların hangi yayınevinden çıktığı da eşit derecede önem taşır. Ders programı, eğitim stili ve yayın felsefesi gibi yayınevi kurucuları ve yöneticileri tarafından karar verilen detaylar kitapların kalitesini direkt olarak etkileyebilmektedir. Aynı şekilde yayınevinin kadrosundaki diğer çalışanların da küçük ve önemsiz gibi görünen detaylara olan etkisi beceri ve yetkinlik eksikliğinde öğrenciler tarafından konuların yanlış öğrenilmesi, moral ve motivasyon eksikliği gibi sorunlara yol açabilir. 

Doğru yayınevi seçimi sayesinde öğrenciler, eğitimciler ve ebeveynler kitap seçimi konusunda harcadıkları kadar fazla vakit kaybetmek zorunda olmadan güvenilir isimlerin kitaplarının kalitesinden faydalanabileceklerdir. Sitemizde ülkenin en bilinen, köklü, yenilikçi ve uzman kadrolardan oluşan yayınevlerinin kitaplarını bulabilirsiniz. Bu kitaplar okul öncesi çağdan başlayarak ilk ve orta öğretim, lise, yüksek öğrenim sınavlarına hazırlık konulu olanlardan oluştuğu gibi isteyenler için KPSS’ye hazırlık ve meslek eğitimi sınavları için özel olarak yazılmış kitaplar da bulunur.

Güvenilir yayınevi isimleri konusuna gelince de BiNot Yayınları’ndan bahsetmeden geçemeyiz. Özellikle de son zamanlarda eğitmenler tarafından en çok tavsiye edilen kitapların ait olduğu yayınevlerinden biri olan BiNot Yayınları geniş ürün yelpazesi ile dikkatleri ilk bakışta dahi üzerine çekmeyi başarıyor.

Birinci sınıfta üniversite sınavlarına hazırlık kitaplarına kadar her seviyeye ve sınıfa hitap eden kitapların basıldığı BiNot Yayınları hem kitaplarının kalitesi ve içerikleriyle hem de ticaretten çok öğrencilerin başarılarına odaklanmış olan yayın politikasıyla geleceğin de sektör öncülerinden biri olduğunu belli ediyor.

Eğitim sektöründeki hayatına yayınevi olarak başlamış olan BiNot Yayınları uzun vadeli planlara sahip, etüt merkezleri ve kurs kurma planları arasında öğrenciler için her zaman en iyisini sunmasını gerektiğini çok iyi biliyor. Bunun için de başlangıçta eğitim yayınları sektöründe zirveye ulaşmayı hedefliyor.

BiNot Yayınları son derece güncel ve yenilikçi konsepti sayesinde basılı materyallerinde öğrenim alanındaki en son araştırmaların bulgularına göre yaratılmış yöntemleri ve stilleri kullanıyor. Bunlar arasında konu anlatımında kullanılan dil, soru örnekleri ve sayfa tasarımları ve görseller gibi detaylar yer alıyor.

Güncellik konusu ise özellikle de müfredat ve sınav sisteminin sıklıkla değiştiği ülkemizde önemli. Eğitim alanında yer alan iyi bir yayınevi sadece mevcut sistem için uygun kitaplar çıkarmakla kalmamalı aynı zamanda da her an değişebilecek sisteme karşı hazırlıklı olmalı, değişimler karşısında hızla adapte olarak öğrencilere değişmeyen, üstün kalitede materyaller sunabilmeli. BiNot Yayınları ani değişimlere kolay entegre olabilmesiyle kendini bütün yayınevleri arasında farklı kılar.

Farklı düzeylere hitap eden yayınları ile her öğrencinin aynı olmadığını ve her öğrencinin farklı öğrenim hız ve tarzına sahip olduğunu bilen ve buna göre adapte olan modern bir anlayışa sahip olan BiNot Yayınları bu farkını yenilikçi bakış açısına borçludur. Profesyonel eğitim ve öğrenim metodlarını yeni teknolojiyle birleştirerek öğrencilere kolaylıklar sağlamaya çalışır.

Bilhassa da soru tiplerinde yaratıcı ve inovatif yöntemleri kullanan BiNot Yayınları kadrosuyla da öğrencilerin ve eğitmenlerin güvenini kazanmayı başarmıştır. Öğrenme ve öğrenci odaklı yaklaşımlarıyla yazar ve yayıncılık kadrosu sadece öğrencilere değil ebeveynlere, eğitimcilere ve rehber öğretmenlere de destek olmaktadır.

İşlevsel ve kolay kullanılabilir olan materyallerimiz ilkokul birinci sınıflar için okuma ve yazmayı daha hızlı ve etkili öğrenmeye yardımcı yayınlar, ilerleyen seviyeler için net konu anlatımlı kitaplar ve yeni nesil sorularla dolu soru bankaları ve gerçekçi deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Binot Yayınları LGS 1. Dönem Tüm Dersler Süper 7'li Fasikül 8. Sınıf

9786052511381

8. Sınıf Tüm Dersler BiNot Yayınları

24,00 ₺ 19,20 ₺