30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BİLFEN YAYINLARI

Bilfen Yayınları

Bir ülkenin geleceği tamamen o o ülkenin o anki genç nüfusunun nasıl yetiştirildiğine bağlıdır. Gençlerin eğitimleri ülkenin geleceğinin parlaklığını belirleyen yegane unsurdur. Bu da tamamen o ülkedeki eğitim kalitesine bağlıdır. Her ne kadar çocuklar ve gençler ebeveynleri, aileleri ve eğitmenler tarafından yetiştiriliyor olsalar da doğru rehberler olmadan onların da elleri kolları bağlı durumda olacaktır.

Eğitim konusunda en gerekli olan ve ülkemizde eksikliği hissedilen şeylerden biri de rehber niteliğindeki materyallerdir. Her ne kadar okullarda eğitmenler ve rehber öğretmenler olsalar da öğrencilere çalışmalarında ve eğitim hayatlarında yardımcı olacak, doğru ve verimli çalışma yöntemlerini gösterecek ve sağlıklı çalışma alışkanlıkları kazandıracak yöntemlerin büyük eksikliği bulunur.

Eğitim alanındaki yetersizlikleri ve ihtiyaçları tamamlamak için kurulan Bilfen Okulları artık bütün ülkede bulunan şubeleri ile büyük bir marka haline gelmiştir. Başarılı öğrencileri, tecrübeli ve uzman kadrosu, öğrencilerin başarı ve mutluluklarını her şeyin, ticaretin dahi önüne koyan yönetici kurulu sayesinde Bilfen ebeveynlerin ve öğrencilerin en çok güven duyduğu kurumlardan biridir. Ülkede sıklıkla değişen ders, eğitim ve sınav sistemine karşı her an adapte olabilen ve hazırlıklı yapısı, öğrencilerin sadece çalışmalarını değil moral ve motivasyonlarını yükseltmeyi de ön plana alan ders programları sayesinde tercihlerde her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle de Bilfen Okulları kendi öğrencilerine sağladığı bütün faydaları bütün herkese sunmak için 2010 yılında Bilfen Yayınları’nı kurmuş, inovatif, çağdaş ve başarıya en yakın yöntemlerini çok daha geniş kitlelere ulaşılabilir bir hale getirmiştir. Bilfem Yayınları net bir dilin kullanıldığı ve kolay anlaşılan konu anlatımlı kitapları, yeni nesil ve farklı zorluklar ve tipte sorular içeren soru bankaları ve gerçeğe en yakın şekilde hazırlanmış, gerçekçi bir şekilde seviyenin ölçülmesini sağlayan deneme sınavları ile en çok satılan eğitim yayınlarına imza atmıştır.

Bilfen Yayınları’ndan çıkan kitaplar eğitim çağındaki gençlerin her seviye ve sınıfına hitap etmektedir. Geniş bir yelpazede yer alan ürünleri farklı uzmanlar tarafından yazılmıştır. Tecrübe sahibi ve yenilikçi olan yazarlar Bilfen Okulları’nın ilkeli anlayışını yayıncılıkta da devam ettirirler.

  • Okul öncesi: Okul öncesi eğitim aslında en kolay unutulan ve çok geç olana kadar hatırlanmayan bir eğitimdir. Genel kanının aksine eğitim ilkokulda değil doğumdan hemen sonra başlar. Bebeklere alışkanlık kazandıran her eylem aslında eğitimin bir parçasıdır. İlerleyen yıllarda eğitim için belirli materyallerden destek almak gerekir. Bunların arasında ebeveynlerin okuyacağı masal kitapları, boyama ve bulmaca kitapları, sayıları, şekilleri ve benzer temel bilgileri öğreten kitaplar bulunur. Bu kitaplar sadece zekanın erken yaşta gelişmesini sağlamayacak aynı zamanda da çocuklar ve ebeveynler arasındaki bağı güçlendirecek, sonraki yıllarda çok ihtiyaç duyulacak sosyal yetenekleri de geliştirecektir.
  • İlkokul: İlkokul çocukların okuma ve yazmayı öğrendiği, bununla da beraber eğitim hakkındaki her şeye alışmaya çalıştıkları bir dönemdir. Çalışma konusundaki pek çok alışkanlık bu dönemde kazanılır. Okuma alışkanlığı, sorumluluk sahibi olmak ve ödev yapmak, genel olarak derslerin konuları bu dönemde öğrencilere tanıtılır. Başarılı geçen ve doğru kaynaklardan faydalanılan bir ilkokul dönemi ileri zamanlarda öğrencilerin başarısını olumlu etkileyecektir. Tatil kitapları, soru bankaları ve konu anlatımlı kitapları Bilfen Yayınları’nda bulunur.
  • Ortaokul: Orta öğretim yıllarında öğrencilerin dersleri ağırlaşır ve liseye giriş sınavına hazırlanmaya başlarlar. Bu dönemde öğrencilerin soru çözme hızlarını arttırmaları, detaylara olan dikkatlerini geliştirmeleri gerekir. Bilfen Yayınları LGS’ye hazırlık kitaplarında önceki yıllarda çıkmış sorulara benzer ve gelecek yıllarda benzerlerinin çıkması muhtemel, farklı zorluk seviyelerindeki sorulara yer verir. Deneme sınavları ise öğrencilerin sınav heyecanlarını yenmeleri için idealdir.
  • Lise: Lise yıllarında okuldaki derslere destek ve TYT ve AYT’ye hazırlık için öğrencilerin pek çok farklı kaynak kitaba ihtiyacı olacaktır. Burada kitap niteliğinin sayısından önemli olduğu unutulmamalıdır. Bilfen Yayınları tarafından hazırlanmış kitaplar gençleri yüksek öğrenim sınavlarına en iyi şekilde hazırlayacaktır.
  • İngilizce: Yabancı dil eğitiminde kullanılan ders kitaplarının yazımı belki de en zor olandır. Dil eğitimi konusunda yapılan araştırmalar her geçen gün yeni bulgular sayesinde farklı öğrenme yöntemlerini ortaya çıkarıyor. Yazarların bu metodları takip etmesi ve inovatif olması gerekir ki Bilfen Yayınları’nın deneyimli kadrosu tam da bu özelliklere sahiptir.
Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Bilfen Yayınları LGS 1. Dönem Tekrar Kontrol 4'lü Deneme 8. Sınıf

9786057788696

1. Dönem Tekrar Kitabı Bilfen Yayıncılık

28,00 ₺ 23,80 ₺

Bilfen Yayınları LGS 1. Dönem Tekrar Soru Bankası Kitabı 8. Sınıf

9786057788689

Bilfen Yayınları LGS 1.Dönem Tekrar Kitabı Gerçek ve Son Tekrar Soru Bankası

55,00 ₺ 46,75 ₺