30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

BERKAY YAYINLARI

Berkay Yayınları

Öğrencilik her ne kadar zorlayıcı ve çok uzun bir dönem olsa da bu süreçte geçirilen her bir günün hatta saatin değeri oldukça büyüktür. Özellikle de liseye ve yüksek öğrenim kurumlarına giriş sınavlarında bütün ülkedeki yaşıtımız olan herkesle bir yarışa giriyor olduğumuz düşünülürse öğrenciler olarak fazladan olarak çalıştığımız on beş dakika ya da çözdüğümüz tek bir soru dahi bizi pek çok insanın önüne geçirebilir, dilediğimiz okullara girmemizi sağlayan kritik bir bilgi olabilir.

Her saniyesi böyle değerli olan bir süreçte harcadığımız emeklerin boşa gitmemesi için çalışmalarımızın çok değil de verimli ve disiplinli olması bütün eğitim alanındaki uzmanların yıllardır tekrar ettikleri bir gerçektir. Bunu sağlamak için de öğrencilerin sadece okulda değil çalışmalarının her anında kendilerine eşlik edecek ve destek olacak materyallere sahip olmasıyla sağlanır. Bu da ancak yardımcı kaynak kitaplar sayesinde olabilir. 

Özenle hazırlanmış olan ve tecrübeli eğitimciler tarafından yazılan kaynak kitaplar öğrencilerin çalışma tarzlarına ilham verebilir, motivasyonu yükseltebilir, bunların yanında da asıl amaçları olan şekilde derslerinde başarı kazandırır ve sınavlarda diledikleri puanı almalarını sağlar.

Bu tip kitapların basıldığı yayınevlerinin hepsini sitemizde toplamış bulunmaktayız. Özellikle aranan ve en çok satanlar arasında yer alan Berkay Yayınları ise ülkenin en iyi bilinen yayınevlerinden bir tanesi ve eğitimciler tarafından çokça tavsiye edildiğini görebilirsiniz.

2001 yılında kurulmuş olan Berkay Yayınları uzun yıllarda edinilmiş bir tecrübeye sahiptir. Bu tecrübede binlerce öğrencinin başarıya ulaşmasında yardımı bulunmuş bu şekilde başarının formülünü tamamen çözebilmişlerdir. Bunların yanında ise 2001 yılından bu yana Türkiye’deki eğitim ve sınav sisteminde meydana gelen değişikliklerin hepsinin de üstesinden gelmek zorunda kalmışlar, bunu da alınlarının aklarıyla hızlı ve etkili bir şekilde becerebilmişlerdir. 

Ani değişimlerle ortaya çıkan farklı sınav sistemleri yayınevlerinin ellerini çabuk tutması, çıkması muhtemel soruları doğru bir şekilde tahmin edebilmesi ve bu yönde öğrencilerini hazırlaması anlamına gelmektedir. Berkay Yayınları her değişimde bunların hepsini de eksiksiz olarak yapabilmiştir. Bu da öğrencileri, eğitimcileri ve ebeveynleri onu güvenilir bir marka olarak görmeye yönlendirmiştir.

Berkay Yayınları ilk ve ortaöğretim ağırlıklı olan yayınlarında farklı tarzda kitaplara yer verir. Bunların aralarında en genel bilinen konu anlatımlı kitaplar ve soru bankalarının yanında öykü kitapları, Z-kitaplar ve etkileşimli yayınlar da bulunmaktadır.

Berkay Yayınları’nın kuruluş amacı özellikle de genç yaştaki öğrencilere içinde bulundukları zorlu yarışta olabildiğince destek olmak, üzerlerindeki yükü hafifletebilmek ve erken yaşlarda doğru bir çalışma alışkanlığı kazandırmaktır. Ticari kaygıları her zaman ikinci planda olan Berkay Yayınları öğrencilerin başarılarına ve mutluluklarına odaklanmış bir şekilde ve uzman bir kadro ile birlikte çalışır, bu sayede uzun yıllar boyunca güçlü rakiplerin arasında eğitim sektöründeki kalıcı yerini alabilmiştir.

Yenilikçi ve inovatif bir yayıncılık felsefesiyle ayakta duran Berkay Yayınları dijital çağın gerekliliklerini yerine getirmekten çekinmemekte ve bu alanda ilk adımları atmaktan korkmamaktadır. Bu yüzden de soru bankaları ve deneme sınavlarındaki soruların cevaplarını öğrencilere kolayca internette erişim imkanı sağlar. Materyallerini her daim multimedya öğretime uygun yapmaya çalışır. Basılı olan her ürününü dijitalle entegre olarak hazırlar.

Berkay Yayınları’nın farklı kitap türleri arasında bunları bulabilirsiniz:

  • İlkokul kitapları: İlköğretim çağındaki çocukların ders kitaplarında mutlaka sağlanması gereken özellik çocukları ders çalışmaya ısındırıcı olmalarıdır. Aksi takdirde daha ilk yıllarda çocuklar derslerden ve çalışmaktan soğuyabilir, bu da ilerleyen yıllarda zor düzeltilir. Berkay Yayınları bunu göz önünde bulundurarak çocukların dilinden konuşan kitaplar yayımlar.
  • Ortaokul kitapları: Öğrencileri hayatlarında karşılarına çıkacak ilk önemli ve büyük sınav olan LGS’ye hazırlayan, bu büyük sorumluluğu hafifletmeye çalışan Berkay Yayınları kitapları ebeveynler tarafından büyük beğeni toplamaktadır.
  • Okuma Kitapları: Hikaye ve öykü kitapları tam olarak ders kitapları olarak sayılmasa da aslında derslere olan etkisi büyüktür. Çocukların ve gençlerin hayal gücünü geliştirecek ve bir ömür boyu sahip olacakları okuma alışkanlığını kazandıracak okuma kitapları aynı zamanda okuduğunu anlama ve yorum yapma yeteneklerini geliştirecek, böylece sadece Türkçe değil aynı zamanda sayısal derslerde de büyük başarıya ulaştıracaktır.
  • Çalışma fasikülleri: Konuların pratik bir şekilde tekrar edilmesi için farklı bir tarzda hazırlanmış bu fasiküller göz korkutmayan ve kolay taşınır tarzdadır.
Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Berkay Yayınları LGS İlk Dönem Nirvana Tüm Dersler Soru Bankası 8. Sınıf

9786257053099

Berkay Yayınları Nirvana 1.Dönem Tekrar Tüm Dersler LGS Soru Bankası 8.Sınıf

42,00 ₺

Berkay Yayınları LGS Nirvana Fen Bilimleri Soru Bankası 8. Sınıf

9786257053082

Berkay Yayınları LGS Fen Bilimleri Nirvana Soru Bankası 8. Sınıf

26,00 ₺

Berkay Yayınları LGS Nirvana Matematik Soru Bankası 8. Sınıf

9786257036955

Berkay Yayınları LGS Matematik Nirvana Soru Bankası 8. Sınıf

26,00 ₺

Berkay Yayınları LGS Nirvana Türkçe Soru Bankası 8. Sınıf

9786257053075

Berkay Yayınları LGS Türkçe Nirvana Soru Bankası 8. Sınıf

26,00 ₺