30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

ANKARA YAYINCILIK

Ankara Yayıncılık

Gençlerin ve çocukların eğitim hayatının zorlayıcı ve yoğun tempolu zamanlarına karşı ulaşabildikleri her türlü yardıma ve desteğe ihtiyaçları vardır. Öğrenim hayatını zorlayıcı yapan neredeyse milyonlarca kişinin içinde bulunduğu bir yarışa girmek ve bu yarışın sonuçlarının hayatlarını direkt olarak etkileyeceğini bilmektir.

Öğrenim hayatı denen süreç pek çok farklı zorluklar ve engellerle döşenmiştir, bunların arasında saymakla bitmeyecek kadar çok sınav da yer alır. Bu sınavlar içinde liseye ve yükseköğretime giriş sınavları da bulunmaktadır.

Gençlerin bu zorlu yolculuklarında onlara destek olması için ek kaynak kitaplar hazırda bekler. Gerek konuların anlaşılmasına gerek soru çözme hızının arttırılmasına yardımcı olan bu kitaplar sayesinde öğrenciler sadece eksikliklerini tamamlamakla ve soru çözmekle kalmazlar, eğer doğru bir yayınevinden edinilmiş modern eğitim sistemini benimseyen yazarlar tarafından yazılmış bir kitapsa disiplinli ve verimli bir çalışma yöntemi de aşılamış olurlar.

Kaliteli yayınlara imza atan ve öğrencilerin başarılarına odaklanmış olan yayınevlerinden alınacak olan yardımcı kitaplar öğrencilere sadece sağlıklı ve verimli çalışma modellerini göstermez. Onlara girecekleri sınavlarda ve okuldaki başarılarında da kalıcı bir destek oluşturur.

Ankara Yayıncılık Türkiye’nin en iyi bilinen ve öğrenciler tarafından olduğu kadar eğitmenler tarafından da tercih edilen bir yayınevidir ve eğitim sektörü materyalleri basımı üzerine uzmanlaşmıştır. ÖSYM’nin sürekli olarak değişen sistemlerine her zaman en uygun kitapları sunan kitaplar için doğru adres olduğu iddiasıyla yayın hayatına başlayan Ankara Yayıncılık her farklı sınıf ve seviye için yayımladığı kitaplarıyla müşterilerini yüzde yüz memnun bırakmaktadır.

Ankara Yayıncılık yaklaşık 20 yıl önce Ankara’da kurulmuştur. İsmini hem kurulduğu yerden hem de eğitim ve yayıncılık sektörünün başkenti olma hedefinden dolayı almıştır. Özen ve titizlikle hazırlanmış ve basılmış olan yayınları ilköğretimden liseye kadar her sınıf ve seviye için bulunur. Liselere giriş ve yükseköğretime giriş sınavlarına hazırlık zamanlarında kullanım için konu anlatımlı soru bankaları ile gençlere içlerinde bulundukları yarışta destek olur.

Ankara Yayıncılık ilk olarak eğitim ve yayın sektöründe özellikle de sınavlara hazırlanmaya yardımcı kaynak kitaplardaki eksiklikler görüldüğü ve bunların tamamlanması için kurulmuştur.

Ankara Yayıncılık öğrencilerin okullarında başarılı olması ve diledikleri lise ve yükseköğretim okullarına girebilmeleri için gerekenin yoğun, disiplinli ve verimli bir çalışma düzeni olduğunu biliyor ve öğrencilere bu sürede destek olmak, bir yandan da gereken moral ve motivasyonu sağlamak için özenle hazırladığı yayınları öğrencilere ulaştırıyor. Bu şekilde öğrencilerin üzerlerindeki ağır yükü bür nebe olsun hafifletmeyi amaçlıyor.

Ezberci sisteme kesinlikle karşı olan Ankara Yayıncılık öğrencilere derinlemesine bir öğrenme tecrübesi sağlamaya çalışıyor. Bu şekilde öğrenilen bilgiler en zorlu ve oyunlu sorularda dahi öğrencilerin kolayca çözüme ulaşmasını sağlıyor ve çok daha kalıcı oluyor. Bu da çalışma süresinin hatırı sayılır bir miktarda azalmasına yardımcı oluyor.

Ankara Yayıncılık bünyesinde çıkan yayınların en çok satılanları arasında yer alan ve eğitmenler tarafından tavsiye edilen bir kısmından aşağıda bahsettik fakat geri kalanların da aynı özenle yazıldığından ve eşit derecede faydalı olduğundan emin olabilirsiniz.

  • Ortaokul Yayınları

Beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci sınıflardaki öğrenciler için hazırlanan kitapların arasında konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları yer almaktadır. Ankara Yayıncılık tarafından ortaokul öğrencileri için yazılan kitaplar liseye giriş sınavlarının müfredatının ve sisteminin değişimlerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde uyum sağlanır, öğrencilere sınavlarda karşılaşabilecekleri türden sorular sunulur. Bu yayınlarımız performansı güçlendirme ve hızlandırma amacı taşır. Kitaplarımız hazırlanırken her bir satırında bütün kadromuzun asıl amacı öğrencilerin başarılarını sağlamaktır.

  • Lise Yayınları

Ara sınıflar için hazırlanmış, açık ve düzgün anlatımlı konu anlatımlı kitaplar, farklı zorluklarla sorularla doldurulmuş soru bankaları okuldaki derslere yardımcı olur, yüksek öğrenim sınavlarına bir tür ön hazırlık sağlar.

Ankara Yayıncılık TYT ve AYT olmak üzere yüksek öğrenim sınavlarının iki farklı oturumu için de farklı müfredata ve soru stillerine sahip kitaplara imza atmaktadır. Soru bankalarının yanında öğrencilerin seviyelerini gerçekçi bir şekilde ölçmeleri için tasarlanmış tüm dersler ve branş denemeleri de bulunur. Bu şekilde öğrenciler ev ortamlarında dahi sınav ortamına ve tecrübesine yakın bir şekilde kendilerini deneme fırsatı bulabileceklerdir.

Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Ankara Yayınları LGS İlk Dönem 5'li Kamp Denemeleri 8. Sınıf

9786052662151

LGS 5'li Kamp Denemeleri Ankara Yayıncılık

25,00 ₺ 21,25 ₺