30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

3D YAYINLARI

3D Yayınları

Öğrencilerin gerek okul hayatlarında gerek LGS ya da yüksek öğrenim sınavlarında arzuladıkları başarıya ulaşmaları için gerekenleri saymaya kalkarsak günler sürebilir. Bunların en başında elbette öğrencilerin çalışması gelecektir. Fakat çalışma belirli ayrıntılara dikkat edilmeden, farklı türde destekler almadan ve doğru yöntemler kullanılmadığı sürece istenilen verimde olmayabilen bir eylem haline gelebilir.

Öncelikle ders çalışmak düzenli ve disiplinli olmalı. Disiplinli ve stratejik çalışmanın çok ve uzun süreler boyunca çalışmaktan çok daha verimli olduğu zaten yıllardır uzmanlar tarafından tekrar ediliyor. Fakat bu süre zarfında kimse bu disiplinin nasıl olması gerektiği ve kazanılması için ne gibi adımlar atılması gerektiğinden bahsetmiyor. Disiplin ve verimlilik de sadece kısa aralıklarla ya da her gün aynı saatte çalışmakla elde edilmiyor.

Aslında her öğrenci farklı olduğu gibi sahip olmaları gereken çalışma düzeni de buna göre değişecektir. Her öğrencinin odaklanma süresi, daha açık bir zihne sahip olduğu saatler farklı olabilir. Önemli olan öğrencilere kendi düzenlerini ve yöntemlerini bulabilecekleri fırsatlar vermektir.

Ders çalışma stili ve düzenini keşfetmek için öğrencilerin yanında olabilecek en iyi yardımı kaynak kitaplar olacaktır. Her gün ve yirmi dört saat ellerinin altında olan kitaplar doğru yayınevlerinden seçilmişlerse ders çalışırken takıldıkları her an onlara yardımcı olabilecek ve çalışmalarının verimlerinin düşmesine engel olacaktır.

Doğru bir şekilde hazırlanmış yardımı kaynak kitabının bazı özelliklere sahip olması gerekir. Öncelikle yazarı eğitim sektöründe yeterince uzun vakit geçirmiş ve yüzlerce başarılı öğrenci yetiştirmiş olmalı. Yazarların alanlarına dair bilgili olmaları bu alanı öğretmek için yeterli oldukları anlamına gelmeyebilir. İyi bir yazar genç öğrencilerle aynı dili konuşmalı ve zorlu konuları dahi basitleştirerek ve önemli noktaları vurgulayarak yazılı olarak anlatabilmeli. Kullanılan Türkçe’nin yalın ve düzgün olması başka bir önemli ayrıntıdır. Kimileri sayısal bilimlerin kitaplarında kullanılan dilin önemsiz olduğunu düşünür fakat tam aksine bu disiplinleri anlatabilmek için dil kullanımında çok daha usta olmak gerekir.

Kaynak kitaplarda üzerinde pek de düşünmediğimiz ayrıntılar onlarla her gün saatler geçiren öğrenciler için çok şey farkedebilir. Örneğin sayfa tasarımı, karakter seçimi ve görseller gibi göze hitap eden detayların sadece estetik amaçlı olduğunu düşünebilirsiniz ama aslında doğru tasarım konu çalışmalarında  daha kolay anlamaya ve önemli noktaların daha akılda kalıcı olmasına yardımcı olacaktır. Görsel hafızanın nasıl çalıştığını bilen bir tasarımcı tarafından hazırlanmış olan ek kaynaklar her zaman daha çok tercih edilirler.

Yayınevlerinin bu tip ayrıntılara dikkat edebilmesi için genelde uzun yıllar boyunca edinilmiş bir tecrübeye sahip olmaları gerekir. Bu özelliklere uyan bir yayınevi arıyorsanız 3D Yayınları sizler için en uygun seçimlerden biri olacaktır. 3D Yayınları çok uzun bir süredir hizmet veren ve yüzlerce öğrencilerin ellerinden düşürmedikleri kitaplara imza atmış Çözüm Yayınları’nın bir alt grubudur ve onların 20 yıllık başarı ve birikimi ile öğrencilere benzersiz çalışma kaynakları sağlar.

3D Yayınları kitaplarının türlerinde ve sundukları çalışma programlarında basit bir tarzı tercih etmiştir. Böylece öğrenciler hangi amaç için hangi kitapları alabileceklerini çok daha kolay görebilirler. 3D Yayınları tarafından basılan yayınlar arasında şunlar yer almaktadır:

Eğitim Seti: Konu anlatımı ve örnek sorular içeren bu set öğrencilerin ihtiyacı olan her türlü kitabın gerekliliklerini içerir. Liseye giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerin konularını hiçbir eksik olmadan anlaması ve soruları hızlı bir şekilde çözmesi için çok faydalıdır.

Aynı şekilde TYT ve AYT için de bulunan eğitim setleri sınavlara en iyi şekilde hazırlanmak için uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye ediliyor.

Soru Bankaları: Lise ve yükseköğretime giriş sınavlarında başarılı olmak için sadece konuları mükemmel bir şekilde anlamak yeterli değildir. Soru çözme hızı öğrencilerin başarıya ulaşmasında muhakkak elde etmesi gereken bir yetenek olacaktır. Bunu geliştirmek için deneysel, önceki yıllarda çıkanlara benzer ve ilerleyen yıllarda çıkabilecek türden sorular içeren soru bankaları 3D Yayınları tarafından basılmaktadır.

Planlı Ders Föyü: Konu anlatımlarını parçalara bölerek daha disiplinli bir çalışma sağlayan planlı ders föyleri sekizinci sınıf, TYT ve AYT sınavları için hazırlanmaktadır.

Paket Deneme: LGS, TYT ve AYT sınavlarında başarılı olmak isteyenler doğru sınav stratejilerine ulaşmak için olabildiğince çok deneme sınavı çözmeliler. 3D Yayınları tarafından basılanlar bu iş için idealdir.

Filters
Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

3D Yayınları TYT 5'li Deneme Tamamı Video Çözümlü

9786051944043

TYT 5'li Deneme Tamamı Video Çözümlü 3d Yayınları

37,50 ₺ 26,25 ₺